Apie mus

Bendrovė UAB „Šilutės INFO-TEC“ įkurta 1994 m. Jau 20 metų, subūrusi kvalifikuotus ir patyrusius darbuotojus įmonė sėkmingai plėtoja savo veiklą raštinės reikmenų,  mokyklinių prekių pardavimo ir kompiuterių serviso srityse. Puikų aptarnavimą garantuojame savo patirties, puikių darbuotojų bei geros techninės bazės dėka.

Mūsų parduotuvėje Jūs galite apsirūpinti plataus asortimento kanceliarijos prekėmis. Dažnai įmonės iššvaisto nemažas pinigų sumas įsigydami nekokybišką prekę. Kaip žinia, viso to pasekmė - prastas darbo našumas bei greitesnis biuro technikos susidėvėjimas.

Mums prekyba kanceliarinėmis prekėmis - tai ne tik turima patirtis, bet ir dėmesys kliento poreikiams. Mūsų darbuotojai padės Jums išsirinkti geriausią sprendimą.

Vienas svarbiausių įmonės prioritetų yra biuro reikmenų tiekimas verslo klientams. Mūsų darbuotojai greitai ir kokybiškai aptarnauja verslo įmones bei organizacijas Šilutės mieste bei rajone. Įmonė dirba pagal principą: kokybiškas ir greitas aptarnavimas, lanksti nuolaidų sistema, profesionali pardavėjų konsultacija.

Galime pasiūlyti platų kopijavimo aparatų, kompiuterių, spausdintuvų, eksploatacinių medžiagų pasirinkimą. Šią sritį kuruoja patyrę  technikos specialistai, kurie parinks, instaliuos ir prižiūrės Jūsų techniką.

Kodėl verta dirbti su mumis?

Esame lankstūs, visada įsiklausome į kliento norus ir ieškome palankiausio sprendimo.