Kaip pasirinkti tinkamą biuro popierių?

Labai svarbu Jūsų biuro įrangai naudoti kokybišką popierių, nes teisingas popieriaus pasirinkimas, atitinkantis biuro įrangos reikalavimus, ilgainiui lemia Jūsų ofiso įrangos tarnavimo laiką ir išnaudojamus resursus. Labai svarbu atkreipti dėmesį kokiam tikslui jūs naudosite popierių. Popierius pagal kokybės rodiklius klasifikuojamas į A, B, C, D klases.

  • A klasės popierius - aukščiausios kokybės biuro popierius skirtas visiems kopijavimo aparatams ir spausdintuvams. Idealiai tinka dvipusiam kopijavimui ir spausdinimui. Ypač lygus šio biuro popieriaus paviršius ir baltumas garantuoja išskirtinę spausdinimo ir kopijavimo kokybę spalvotais ir nespalvotais spausdintuvais bei kopijavimo aparatais.  Gali būti naudojamas lazeriniuose, rašaliniuose spausdintuvuose, kopijavimo ir fakso aparatuose.
    Rekomenduojame: išorinei komunikacijai skirtiems dokumentams, brošiūroms, pranešimams ir dalykiniams laiškams kopijuoti ir spausdinti.
  • B klasės Universalus biuro popierius tinka kasdieninei spaudai, kopijavimo aparatams, vienspalviam ir spalviniam spausdinimui.
    Rekomenduojame: biuro dokumentams, brošiūroms, el. pranešimams, faksams ir dalykiniams laiškams kopijuoti ir spausdinti.
  • C kategorijos popierius tai ekonomiškas sprendimas Jūsų biurui. Labiausiai paplitęs,  kasdieninėms reikmėms skirtas popierius atitinkantis visus kokybės parametrus.
    Rekomenduojame: didelio tiražo biuro dokumentų, el. pranešimų, faksų ir laiškų kopijavimo ir spausdinimo darbams.
  • D klasės – žemos kokybės laikraštinis popierius.