Kopijavimo aparatų remontas

Teikiame kopijavimo aparatų garantinės ir pogarantinės priežiūros paslaugas: kopijavimo aparatų instaliavimo, profilaktikos ir remonto paslaugas, įvairių eksploatacinių medžiagų tiekimą, kasečių pildymą.

Spausdintuvai, fakso, kopijavimo ir daugiafunkciniai aparatai – tai įranga, be kurios neįsivaizduojamas įmonės darbas. Visai šiai technikai būtinas nuolatinis aptarnavimas, priežiūra, spausdinimo medžiagos (rašalai, toneriai, terminis popierius ir kt.). Priežiūros ir kitos problemos dažniausiai yra sprendžiamos tik tuomet, kai jos iškyla, tačiau tuomet yra prarandami pinigai, sutrinka įmonėje atliekami procesai.

Kodėl reikalinga kopijavimo aparatų priežiūra?Kopijavimo aparatų remontas

Kopijavimo aparatai – sudėtingos sandaros įrenginiai, kurių daugelis svarbiausių mazgų yra tarpusavyje susiję. Šių įrenginių apkrova sąlygoja dar didesnį įrangos savaiminį užsiteršimą nei lazerinių spausdintuvų. Kopijavimo aparatų dylančios dalys – būgno mazgas, kaitinimo mazgas ir kiti mazgai - yra periodiškai keičiami kas 20 000 – 30 000 kopijų (esant 3000 kopijų per mėnesį apkrovai, reikia keisti kas 10-12 mėn.) Reikia pastebėti, kad šių dalių keitimo nepadengia garantinis aptarnavimas. Nesistemingai atliekama profilaktinė priežiūra ir valymas didina gedimų tikimybę, o laiku nepastebėtas defektas ir jo šalinimas gali kainuoti net iki 50% kopijavimo įrenginio vertės.

Taigi, jei norite, kad įsigytas kopijavimo aparatas būtų techniškai tvarkingas ir tarnautų ilgai, būtinai kas kelis mėnesius atlikite profilaktinę priežiūrą ir nedelsdami reaguokite į atsirandančių gedimų požymius.